O nas

Restauracja ZONA Restobar

Przekraczając próg ZONA Resto Bar w centrum Tarnowskich Gór skosztujecie dań, przywodzących na myśl smaki słonecznej Italii. To restauracja, w której główną rolę odgrywa pizza, ale w naszym menu znajdziecie też inne specjały jak makaron, burgery, a także dania główne i zupy oraz przystawki i sałatki. Przygotowujemy również dania dla dzieci. Pragnąc dostosować naszą ofertę do zróżnicowanych oczekiwań naszych Klientów, serwujemy także dania wegetariańskie. Pomimo, że nasza pizzeria nie działa jako typowy bar, to znajdziecie w naszym menu alkohole takie jak piwo beczkowe i butelkowe, a także wino. W chłodniejsze pory polecamy grzańce.

PRAWDZIWY WŁOSKI SPECJAŁ

Wiemy, że tym, co decyduje o autentycznym charakterze i smaku tej specjalności jest odpowiednio wyrobione ciasto oraz starannie dobrane dodatki. Właśnie na tym opiera się nasz sekret, dzięki któremu nasza pizza jest nie tylko smaczna, ale wręcz pyszna, a przy tym pozwala poczuć smak prawdziwej Italii. Oprócz licznych kompozycji z mięsem, w menu znajdzie się też pyszna pizza wegetariańska, jak również oryginalne propozycje oparte na smakach morza.

NIE TYLKO WŁOSKA KUCHNIA

Nasza restauracja serwuje wyborne dania rodem z Włoch – pyszna pizza, smaczne makarony. Jednak pragnąc odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów wprowadzamy do menu także dania kuchni amerykańskiej – w tym pizzę na grubym cieście oraz burgery wołowe - wszystkie także w opcji na zamówienie (dowóz od zamówienia w kwocie 20zł).
Potraw można skosztować w naszej restauracji w centrum Tarnowskich Gór lub zamówić jedzenie przez telefon z dowozem na terenie miasta oraz okolicznych miejscowości.